EGZAMIN

na stopnie kyu

- dla dzieci do 14 lat odbędzie się we wtorek 4 czerwca 2019 r. o godzinie 18.00 na sali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku. Należy przyjść pół godziny przed rozpoczęciem w celu zapisania się na listę. Obowiązuje prawidłowe oznaczenie pasa.

- dla dorosłych i młodzieży powyżej 14 lat odbędzie się w poniedziałek 10 czerwca 2019 r. o godzinie 19.30 na sali Zespołu Szkół Zawodowych w Przeworsku. Należy przyjść pół godziny przed rozpoczęciem w celu zapisania się na listę. Obowiązuje prawidłowe oznaczenie pasa.

15 czerwca, w sobotę,  zapraszamy wszystkich ćwiczących i ich rodziny na dużą halę Zespołu Szkół Zawodowych, gdzie zakończymy sezon wspólnym treningiem.  Odbędzie się wówczas również Turniej Klubowy, do udziału w którym zapraszamy wszystkich ćwiczących na grupach dziecięcych. Każdy może startować w konkurencji kata, a zaawansowani również w kumite. W konkurencji kata początkujący wykonują w I turze kihon kata sono ichi, a zaawansowani taikioku kata sono ichi. W drugiej turze ćwiczący mogą wykonać dowolne kata. Walki kumite będą toczone na zasadach lekkiego kontaktu, w ochraniaczach, hogo i kaskach. Prosimy o zapisywanie się podczas trenigów do sensei Gosi (do kumite należy podać swoją wagę).

Impreza odbędzie sie w godzinach popołudniowych, dokładną godzinę podamy wkrótce.